KOBAZOGLU REKLAM AJANSI

Ne Düşündüğümüzü Bilmenizde Fayda Var

Bazı kavramları bozmamak gerekir. Aslında biz Ajans tabirini pek sevmeyen "Ajans" faaliyeti gösteren bir firmayız. Çalışma gayemiz, yağtığımız iş bizim için çok değerlidir. Tüm sektörleri hemen hemen biliriz. Web tasarım olsun, SEO olsun, kurumsal kimlik olsun hiç bir zaman basite alınacak bir olay olmadığını da çok iyi biliriz. Ajans dediğiniz zaman kimilerine göre işini çok iyi bilen afilli bir firma, kimine göre pahalıcı, sürekli dışardan hizmet alan debelenen firmalar gelir. Algı karışıklığı olmasın diye bizde ajans dedik ama bilmeniz gereken birşey var

Bizimle çalışan her firmanın yada kişinin, kurumsal çizgisini, geniş kitlelere yayar, en iyi şekilde reklamını yapar ve kazanım elde etmesini sağlarız. Burda Ajans mı oluyoruz, Danışmanlık firmasımı oluyoruz, bilemiyoruz ama, bildiğimiz ve ana ilkemiz olan şey "Sizin işinizi, benimseyip, sahip çıkarak en iyi seviyeye getirme" çabamız ile en iyi dost ve sırdaşınız oluyoruz.

- M. Kobazoglu

Rekabet güzel bir olaydır. Rekabet sayesinde ya daha çok kazanır yada daha kalitesiz işler yaparak kısa sürede batmanızı sağlar. Biz kalite değerini yükselterek, marka algısını ön planda tutma amacıyla uzun ömürlü PR çalışmaları yapıyoruz.

Biz bu işe başlarken SEO yoktu!

Ya işte öyle SEO yoktu o zamanlar, yada vardı adı yoktu. Biz taa o zamanlardan alt yapımızı yaptık, öyle bir hal olduki şuanda dışardan ajanslara bile destek veriyoruz bu konuda.

Hikayemizi Bilmenizde Fayda Var

2002 yılından beri bildiğimiz tek iş sanal alem. Bu alemin her noktasına girmişizdir ama çıkamamışızdır. (smile) Ana firmamız olan Yetiş Grup içinde ajans hizmetleri ve otomasyon grubu hizmetleri veriyoruz. En kötü huyumuz hep yeni şeylerin peşinden koşmamız. Bu yüzden müşterilerimizin istediği bazı şeyler bize hep eski gelmektedir. Bizimle çalışan tüm firmaların ortak noktası Bize Olan Güvenleridir. Bizim tarzımız her zaman bahsettiğimiz gibi sadece tasarım yapıp, SEO çalışması yapıp bırakmak değil, daha fazlası en yeni, en iyi ne ise onunla güncellemektir. Ortak gayemiz bellidir. Para Kazanmak. Kazandırıp Kazanmak. Tecrübeli ekip arkadaşalarımızla her zaman yanınızdayız.

Vizyon ve misyonumuza hizmet eden zorlayıcı hedefleri belirleriz. Sonuca ulaştığımız nokta; bizden beklenenin üzerinde ve bir öncekinden daha iyidir. Başarma azmimiz ve çalışkanlığımız ile yaptığımız işe yüreğimizi koyar, hedeflediğimiz sonucu aşarız. Performansımızı hem kendi içimizde hem de rakiplerimizle kıyaslar, her defasında daha iyisini hedefleriz.

- Kobazoglu
Mustafa Kobazoğlu

İlham Kaynaklarımız

  • kobazoglu web tasarım
  • kobazoglu web tasarım
  • kobazoglu web tasarım
  • kobazoglu web tasarım

Projelerimiz